Beskrivelse
Sort krympeflex med lim, 12/4mm
96,00 DKK
Kasse med 2,5 meter
Kun 1 tilbage på lager
Sort krympeflex med lim, 12/4mm
| Type | Tyndvægget |
| Indvendig diameter før varmekrympning | 12 mm |
| Indvendig diameter efter varmekrympning | 4 mm |
| Farve | Sort |
| Driftstemperaturområde | -55 - 135 °C |
| Halogenfri | Ja |
| Krympeforhold | 3:1 |
| Længde | 2,5 m |
| Material | Polyolefin (PEX) |
| Med indvendig lim | Ja |
| Nominel diameter i tommer | Andet |
| Nominel tværsnit fra/til | 0 - 0 mm² |
| Printbar | Nej |
| Type | Varmkrympning |
| UL-godkendelse | Nej |
| Vægtykkelse efter krympning | 1 mm |
| Fødevarekontaktmateriale | Nej |
| REACH | Nej |



