Beskrivelse
Flex panel bestående af 8×8 WS2812B 5V Pixels.
39,00 DKK
På lager
Flex panel bestående af 8×8 WS2812B 5V Pixels.
| Spænding | 5VDC |
|---|---|
| Grisehale | JST |
| Antal Ledere | 3 |
| Beskyttelsesgrad | IP20 |
|---|---|
| Driftstemperatur | (-20°) - 40° |
| Udendørs brug | Nej |
| LED Farve | RGB |
|---|
| Chip | WS2812B ECO |
|---|---|
| Farverækkefølge | GRB |
| Kanaler pr. pixel | 3 |
| Kanaler i Alt | 192 |
| Farvedybde pr farve | 8bit |
| Antal Pixels | 64 |
| Pixel afstand | 10mm |
|---|---|
| Størrelse (L x B x H) | 80 x 80 x 1,8mm |
| Oprindelsesland | CN |
|---|---|
| Vægt | 0,02 kg |



