Beskrivelse
5V WS2812B LED Strip i høj kvalitet fra Lightish.
5V WS2812B LED Strip i høj kvalitet fra Lightish.
| Spænding | 5VDC |
|---|---|
| Grisehale | JST |
| Antal Ledere | 3 |
| Beskyttelsesgrad | IP65 |
|---|---|
| Driftstemperatur | (-20°) - 40° |
| Udendørs brug | Nej |
| LED Farve | RGB |
|---|---|
| Udstrålingsvinkel | 120° |
| Chip | WS2812B ECO |
|---|---|
| Farverækkefølge | GRB |
| Kanaler pr. pixel | 3 |
| Kanaler i Alt | 450, 900 |
| Farvedybde pr farve | 8bit |
| Antal Pixels | 150, 300 |
| Pixel afstand | 16,7mm, 33,3mm |
|---|---|
| Længde | 5m |
| Størrelse (L x B x H) | 5000 x 10 x 3mm |
| LED/m | 30, 60 |
| PCB Farve | Hvid, Sort |
| Oprindelsesland | CN |
|---|---|
| Vægt | N/A |



