Beskrivelse
Fleksibelt digitalt RGBW LED-bånd med WS2814-chip, der kombinerer farver og ægte hvidt lys i én løsning.
289,00 DKK - 379,00 DKKPrisinterval: 289,00 DKK til 379,00 DKK
Fleksibelt digitalt RGBW LED-bånd med WS2814-chip, der kombinerer farver og ægte hvidt lys i én løsning.
| Spænding | 24VDC |
|---|---|
| Grisehale | JST |
| Beskyttelsesgrad | IP20, IP65 |
|---|---|
| Driftstemperatur | (-20°C) - 45°C |
| Udendørs brug | Nej |
| LED Farve | RGBW |
|---|
| Chip | WS2814 |
|---|---|
| Kanaler pr. pixel | 4 |
| Farvedybde pr farve | 8bit |
| Længde | 5m |
|---|---|
| LED/m | 60, 84 |
| PCB Farve | Hvid, Sort |
| Oprindelsesland | CN |
|---|---|
| Hvid kanal farvetemperatur | 2700K, 6500K |
| Vægt | N/A |



