Beskrivelse
Sort krympeflex med lim, 9/3mm
96,00 DKK
Kasse med 3 meter
Varen er ikke på lager – Kontakt os for aktuel leveringstid
Sort krympeflex med lim, 9/3mm
| Type | Tyndvægget |
| Indvendig diameter før varmekrympning | 9 mm |
| Indvendig diameter efter varmekrympning | 3 mm |
| Farve | Andet |
| Driftstemperaturområde | -55 - 135 °C |
| Halogenfri | Ja |
| Krympeforhold | 3:1 |
| Længde | 3 m |
| Material | Polyolefin (PEX) |
| Med indvendig lim | Ja |
| Nominel diameter i tommer | Andet |
| Nominel tværsnit fra/til | 0 - 0 mm² |
| Printbar | Nej |
| Type | Varmkrympning |
| UL-godkendelse | Nej |
| Vægtykkelse efter krympning | 1 mm |
| Fødevarekontaktmateriale | Nej |
| REACH | Nej |
| Dual-use US ECCN | EAR99 |



