Beskrivelse
Lightish forlængerledning med Pigtails, lavet af fleksibelt fladkabel.
Et lettere alternativ til vores normale runde forlængerledninger.
12,00 DKK - 29,00 DKKPrisinterval: 12,00 DKK til 29,00 DKK
Få ekstra afstand mellem Pixelkæder med vores praktiske forlængerledning.
Lightish forlængerledning med Pigtails, lavet af fleksibelt fladkabel.
Et lettere alternativ til vores normale runde forlængerledninger.
| Spænding | 5V til 48VDC |
|---|---|
| Grisehale | Xconnect |
| Antal Ledere | 3 |
| Ledertværsnit | 0,75mm² |
| Maks strøm | 5A |
| Beskyttelsesgrad | IP67 |
|---|---|
| Udendørs brug | Ja |
| Længde | 1m, 2m, 3m, 50cm, 6m |
|---|
| Oprindelsesland | CN |
|---|---|
| Vægt | 0,075 kg |



